Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl
Wręczenie "Czystych Serc"
Uhonorowani „Czystym Sercem”
16 września 2016

Statuetki „Czyste Serce” wręczyli wojewoda Agata Wojtyszek oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Sebastian Chwałek.

Konferencja prasowa wojewody.
„Razem bezpieczniej”: pięć świętokrzyskich projektów
13 września 2016

Pięć projektów z województwa świętokrzyskiego otrzymało pozytywną rekomendację do wsparcia w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej” na lata 2016-2017. O wynikach naboru poinformowała wojewoda Agata Wojtyszek podczas konferencji prasowej.

Prezydent RP na targach obronnych #6
Wizyta Prezydenta
9 września 2016

Prezydent RP Andrzej Duda był gościem XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Głowę państwa powitali w Kielcach wojewoda Agata Wojtyszek i wicewojewoda Andrzej Bętkowski.

Otwarcie MSPO 2016 #1
Otwarcie salonu obronnego
6 września 2016

W Targach Kielce otwarto XXIV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W uroczystości uczestniczył minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, któremu towarzyszyli wojewoda Agata Wojtyszek i wicewojewoda Andrzej Bętkowski.

Kontakt z urzędem

Oddział Obsługi Klienta
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
budynek: A, pokój: BOK
pracujemy w godzinach: 7.30-15.30

tel.: +48 (41) 342 18 00

fax: +48 (41) 342 18 34

222 500 115 (rządowy system informacji telefonicznej - numer centralny)
222 500 113 (rządowy system informacji telefonicznej - numer Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego) Inicjatywa "Obywatel"

e-mail: bdg03@kielce.uw.gov.pl

  Baza pracowników ŚUW

Kontaktując się z Punktem Kancelaryjnym i Obsługi Klienta można uzyskać informacje dotyczące toku załatwianej sprawy.

Załatw sprawę w urzędzie drogą elektroniczna:

Adres skrytki: /SUWKielce/SkrytkaESP

Elektroniczny e-urząd

Osoby uprawnione zgłaszające się do Urzędu oraz osoby mające trudności w komunikowaniu się mogą skorzystać z pomocy tłumacza języka
migowego lub pracownika Urzędu, po uprzednim zgłoszeniu takiego zamiaru pocztą elektroniczną na adres: bok09@kielce.uw.gov.pl

Mapa dojazdu
Mapa dojazdu do ŚUW

Zapowiedzi

Aktualności

 • W trosce o świętokrzyskich winiarzy
  Cz, 22 września 2016

  Z sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Adamem Lipińskim, rozmawiali w Warszawie przedstawiciele branży winiarskiej. Spotkanie zorganizowano z inicjatywy wojewody Agaty Wojtyszek i poseł Anny Krupki.

 • Święto celników
  Śr, 21 września 2016
  Święto służby celnej

  W uroczystościach z okazji Dnia Służby Celnej wzięła udział wojewoda Agata Wojtyszek. Obchody organizowane były przez Izbę Celną w Kielcach.

 • „Moja Komenda”
  Śr, 21 września 2016

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

 • Oddali hołd pomordowanym
  So, 17 września 2016

  W 77. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę, na Cmentarzu Partyzanckim w Kielcach odsłonięto Tablice Katyńskie. W uroczystości wzięła udział wojewoda Agata Wojtyszek.

 • Uhonorowani „Czystym Sercem”
  Pt, 16 września 2016
  Wręczenie "Czystych Serc"

  Statuetki „Czyste Serce” wręczyli wojewoda Agata Wojtyszek oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Sebastian Chwałek.