Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl
Podpisanie umowy. #3
Wsparcie dla szpitala
5 lutego 2018

Umowę na dofinansowanie szpitalnych oddziałów podpisał podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Marek Tombarkiewicz z dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach Andrzejem Domańskim. Gospodarzem spotkania w urzędzie wojewódzkim była wojewoda Agata Wojtyszek.

Konferencja "Bliżej funduszy europejskich" #12
Bliżej funduszy europejskich
31 stycznia 2018

Spotkanie regionalne „Bliżej funduszy europejskich”, poświęcone projektom nadzorowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, odbyło się w urzędzie wojewódzkim. W konferencji wzięli udział wojewoda Agata Wojtyszek oraz sekretarz stanu w MRPiPS Krzysztof Michałkiewicz.

"Korowód" w Pińczowie #2
„Korowód” w trasie
29 stycznia 2018

Pińczów to kolejne miasto naszego regionu, do którego zawitał „Korowód Niepodległości”. Wojewoda Agata Wojtyszek spotkała się z dziećmi i młodzieżą w Pińczowskim Centrum Kultury

"Korowód Niepodległości" w Busku-Zdroju #14
Patriotyczne spotkanie
22 stycznia 2018

„Korowód Niepodległości” przybył do Buska-Zdroju. Wojewoda Agata Wojtyszek spotkała się z uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Kontakt z urzędem

Oddział Obsługi Klienta
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
budynek: A, pokój: BOK
pracujemy w godzinach: 7.30-15.30

tel.: +48 (41) 342 18 00

Informacja paszportowa ŚUW:
+48 (41) 342 14 13

fax: +48 (41) 342 18 34

222 500 115 (rządowy system informacji telefonicznej - numer centralny)
222 500 113 (rządowy system informacji telefonicznej - numer Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego) Inicjatywa "Obywatel"

e-mail: bdg03@kielce.uw.gov.pl

  Baza pracowników ŚUW

Kontaktując się z Punktem Kancelaryjnym i Obsługi Klienta można uzyskać informacje dotyczące toku załatwianej sprawy.

Załatw sprawę w urzędzie drogą elektroniczna:

Adres skrytki: /SUWKielce/SkrytkaESP

W KORESPONDENCJI KIEROWANEJ DO URZĘDU NALEŻY WSKAZAĆ WYDZIAŁ LUB ZNAK SPRAWY.

Elektroniczny e-urząd

Osoby uprawnione zgłaszające się do Urzędu oraz osoby mające trudności w komunikowaniu się mogą skorzystać z pomocy tłumacza języka
migowego lub pracownika Urzędu, po uprzednim zgłoszeniu takiego zamiaru pocztą elektroniczną na adres: bok09@kielce.uw.gov.pl

Mapa dojazdu
Mapa dojazdu do ŚUW

Zapowiedzi

Aktualności

 • „Laur Świętokrzyski”
  Pt, 16 lutego 2018

  Konferencja prasowa wojewody Agaty Wojtyszek dotycząca tegorocznej edycji Nagrody Wojewody „Laur Świętokrzyski” odbyła się w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim. Gośćmi spotkania byli Wikariusz Generalny Diecezji Kieleckiej ksiądz Dariusz Gącik oraz Rektor Politechniki Świętokrzyskiej prof. Wiesław Trąmpczyński.

 • Spotkanie w IPN
  Śr, 14 lutego 2018

  Spotkanie upamiętniające 76. rocznicę przemianowania Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową odbyło się w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” w Kielcach. W uroczystości wzięli udział wojewoda Agata Wojtyszek oraz wicewojewoda Andrzej Bętkowski.

 • Konferencja o wolontariacie
  Wt, 13 lutego 2018

  Wojewoda Agata Wojtyszek uczestniczyła w konferencji „Wolontariat hospicyjny w służbie bliźniemu”. Spotkanie zorganizowane zostało przez Caritas Diecezji Kieleckiej z okazji obchodów XXVI Światowego Dnia Chorych.

 • Pieniądze dla strażaków
  Po, 12 lutego 2018

  O rządowych dotacjach dla Państwowej Straży Pożarnej oraz ochotniczych straży pożarnych poinformowano podczas konferencji prasowej wojewody Agaty Wojtyszek i wicewojewody Andrzeja Bętkowskiego.

 • Programy ministerialne
  Po, 12 lutego 2018

  Ministerstwo Sportu i Turystyki prowadzi programy dotyczące infrastruktury sportowej.