INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:15 - gwałtowne wzrosty stanów wody OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE - burze z gradem X

Wizyta wiceministra - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
13.03.2017

Wizyta wiceministra

Wojewoda Agata Wojtyszek oraz wicewojewoda Andrzej Bętkowski wzięli udział w spotkaniu z wiceministrem infrastruktury i budownictwa Jerzym Szmitem, które odbyło się w Obwodzie Drogowym GDDKiA w Skarżysku-Kamiennej.

W spotkaniu uczestniczyli także parlamentarzyści regionu świętokrzyskiego oraz dyrektor oddziału GDDKiA w Kielcach Krzysztof Strzelczyk. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad może rozpocząć drugi etap postępowania przetargowego na realizację odcinka drogi ekspresowej S7 na odcinku od granicy województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego do Skarżyska-Kamiennej. Wiceminister Jerzy Szmit podpisał dokument w tej sprawie. Odcinek granica województwa – Skarżysko-Kamienna o długości 7,6 km skomunikuje blisko 50-kilometrowy istniejący fragment ekspresowej drogi S7 od Skarżyska poprzez Kielce do Chęcin z budowanym aktualnie odcinkiem trasy S7 Radom – granica województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego.
Jerzy Szmit podpisał również dokument pozwalający na rozpoczęcie budowy chodników na odcinku Lubienia - Rudnik drogi krajowej nr 9, w ramach Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych (źródło informacji: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach).

 

  • Wizyta wiceministra.
  • Wizyta wiceministra (fot. Michał Jakóbczyk).
  • Wizyta wiceministra (fot. Michał Jakóbczyk).
  • Wizyta wiceministra.
  • Wizyta wiceministra.