INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:15 - wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

Gramy dla Niepodległej w Stąporkowie - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
23.09.2019

Gramy dla Niepodległej w Stąporkowie

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie odbyły się kolejne eliminacje powiatowe Wielkiego Świętokrzyskiego Quizu Historycznego „Gramy dla Niepodległej”.

Zespoły biorące udział w rozgrywkach odpowiadały na pytania dotyczące historii Polski i jej drogi do niepodległości. Druga część quizu dotyczyła członkostwa Polski w Unii Europejskiej.Podczas wydarzenia prezentowana była także wystawa pt. „15 lat Polski w Unii Europejskiej” przedstawiająca zmiany, jakie zaszły w Polsce w okresie przynależności Polski do Unii Europejskiej.Kolejne eliminacje odbędą się 24 września, a wezmą w nich udział uczniowie z terenu powiatu starachowickiego.

Laureaci eliminacji powiatowych spotkają się w wielkim finale, który odbędzie się w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim. Szczegółowe informacje na temat quizu można uzyskać na stronie www.kielce.uw.gov.pl oraz www.quiz.videoevent.pl.