Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

Finaliści wybrani - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:

Strona znajduje się w archiwum.

01.10.2019

Finaliści wybrani

W Świętokrzyskim urzędzie Wojewódzkim odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu Fotograficznego pn. „Świętokrzyskie dla Europy”.

Konkurs skierowany został do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz mieszkańców województwa świętokrzyskiego, którzy ukończyli 18 lat. Celem konkursu jest kształtowanie właściwej postawy patriotycznej, wzrost zainteresowania wydarzeniami historycznymi oraz wzbudzanie w mieszkańcach Ziemi Świętokrzyskiej, zainteresowania w obszarze nowoczesnych technologii poprzez ciekawą prezentację miejsc, postaci i wydarzeń z historii kraju i regionu. Z okazji 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej projekt zakłada także prezentację miejsc, które znacznie zmieniły swoje oblicze w ciągu ostatnich piętnastu lat.

Wyłonione w drodze oceny przez Kapitułę Konkursową prace zostaną opublikowane na portalu społecznościowym Facebook na stronie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, gdzie internauci dokonają wyboru zwycięskich projektów poprzez głosowanie.