INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:15 - wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE NR 56 - Intensywne opady deszczu Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

Dzień Strażaka - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
04.05.2020

Dzień Strażaka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka mam przyjemność złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim świętokrzyskim Strażakom.

To Wy pierwsi docieracie na miejsce zagrożenia i niesiecie nieocenioną pomoc tym, którzy jej potrzebują. Zawsze jesteście na pierwszej linii walki, a dzięki Waszemu zaangażowaniu każdy może liczyć na Wasze wsparcie. Dziękuję Wam za wspaniałą codzienną służbę, szczególnie w trudnych chwilach, w jakich się dziś znajdujemy – w obliczu pandemii koronawirusa. Także w tym przypadku Wasza pomoc jest nieoceniona.

Wasza misja zasługuje na szacunek i uznanie. Walcząc z żywiołami udowadniacie swoją ofiarność i bohaterstwo. Jesteście wzorem dla młodego pokolenia, które Waszą bezinteresowność, odwagę i poświęcenie docenia i stara się naśladować. Jesteście zawsze tam, gdzie ludzkie życie i zdrowie znajduje się w niebezpieczeństwie.

Dziękuję Wam za dotychczasową piękną służbę. Życzę wiele zdrowia, zadowolenia, wytrwałości i optymizmu.

Zbigniew Koniusz
Wojewoda Świętokrzyski