Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

Wizyta Wojewody w Komendzie Wojewódzkiej PSP - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
04.05.2020

Wizyta Wojewody w Komendzie Wojewódzkiej PSP

W związku z przypadającym 4 maja Międzynarodowym Dniem Strażaka Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz spotkał się z Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej bryg. Krzysztofem Cioskiem.

Podczas spotkania Wojewoda poinformował o planie przekazania 28 nowych samochodów specjalistycznych, które trafią do wybranych jednostek straży w województwie świętokrzyskim.

Przekazując na ręce komendanta wojewódzkiego życzenia wraz z listem gratulacyjnym, wojewoda podziękował świętokrzyskim strażakom za piękną pracę pełną poświęcenia na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców województwa. Życzył strażakom by utrzymywali wysoki poziom skuteczności i zaufania społecznego.

-To wy jesteście na pierwszej linii ognia i wody. Łączycie w sposób doskonały te dwa żywioły, które są Wam podporządkowane, dzięki czemu my jako społeczeństwo czujemy się bezpiecznie - mówił wojewoda.

W spotkaniu, wziął również udział zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Grzegorz Rajca.