INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:15 - wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE NR 56 - Intensywne opady deszczu Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

Lepiej dalej - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
05.05.2020

Lepiej dalej

Wojewoda Zbigniew Koniusz zachęca do udziału w projekcie, który ma na celu zachowanie zasad bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Naklejki z podpisem "lepiej dalej" pomogą nam zachować właściwą odległość i bezpieczeństwo.

Koronawirus jest podstępny - nie wybiera. Jest niewidoczny. Nie pozwólmy mu się zaskoczyć. Wybierzmy bezpieczną odległość w przestrzeni publicznej: na terenie wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, w sklepach, urzędach czy instytucjach kultury. To od nas zależy zdrowie nasze i innych. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu społecznego. Ja biorę udział w akcji „Lepiej dalej”  Zatrzymajmy wspólnie rozprzestrzenianie się epidemii. Możesz pomóc w tym i Ty. Przyłącz się. Zapraszam!

Naklejki, których wydrukowanie zainicjował Instytut Dizajnu pomagają mieszkańcom województwa świętokrzyskiego zachować odpowiednie odległości w kolejkach, a tym samym bezpieczeństwo, które jest tak ważne w obecnej sytuacji.

Kolejną partię naklejek sfinansował Świętokrzyski Urząd Wojewódzki.

Część oznaczeń pojawiła się także przy wejściu  do budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego.