INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:15 - wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE NR 56 - Intensywne opady deszczu Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

Święto pielęgniarek i położnych - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
12.05.2020

Święto pielęgniarek i położnych

Wojewoda Zbigniew Koniusz złożył życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej.

„Mam zaszczyt przekazać Państwu najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania za piękną pracę na rzecz potrzebujących. To nie tylko zawód, ale także misja radości niesienia pomocy chorym i cierpiącym.

Z serca dziękuję za wrażliwość, okazywaną pacjentom życzliwość oraz profesjonalizm, z jakim podchodzą Państwo do swych obowiązków.  Szczególnie dziękuję za wytrwałość w trudnym dla nas okresie pandemii, kiedy dzielnie stoicie na pierwszej linii walki z zagrożeniem – tam, gdzie ludzkie życie i zdrowie znajduje się w niebezpieczeństwie.

W dniu święta życzę wszystkim Paniom i Panom wiele zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów w pracy zawodowej, optymizmu i satysfakcji z pełnionego posłannictwa” – napisał wojewoda.

Z okazji dzisiejszego święta wojewoda Zbigniew Koniusz odwiedził Świętokrzyską Izbę Pielęgniarek i Położnych w Kielcach, gdzie złożył życzenia i wręczył przedstawicielce Izby kosz kwiatów.