INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:15 - wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE NR 56 - Intensywne opady deszczu Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

Życzenia dla Straży Granicznej - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
15.05.2020

Życzenia dla Straży Granicznej

Z okazji Święta Straży Granicznej wojewoda Zbigniew Koniusz złożył życzenia funkcjonariuszom i pracownikom kieleckiej Placówki Straży Granicznej. Gościem wojewody był komendant placówki mjr SG Grzegorz Otręba.

„Wasza służba na rzecz bezpieczeństwa i ochrony granic państwa to wyróżnienie i chluba. To również wiele poświęceń. Od Waszego profesjonalizmu i zaangażowania zależy życie i zdrowie obywateli, co świadczy o bardzo wysokiej randze zawodu. To dzięki Wam społeczeństwo polskie może spokojnie rozwijać się i pracować” – napisał wojewoda w okolicznościowym liście.

„W tym szczególnym dniu życzę Państwu wielu sukcesów w codziennej pracy, dużo wytrwałości i sił, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. Niech poczucie dobrze wypełnionego obowiązku wobec Ojczyzny będzie dla Was źródłem satysfakcji i radości” – życzył Zbigniew Koniusz.