Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

Moc atrakcji podczas pikniku rodzinnego - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
14.09.2020

Moc atrakcji podczas pikniku rodzinnego

W niedzielne popołudnie przy Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim odbył się piknik rodzinny „Wojewoda Dzieciom – Stacja Zabawa”.

Sprzyjająca aura oraz moc atrakcji, jakie przygotowali Organizatorzy przyciągnęły wielu mieszkańców, którzy postanowili spędzić wspólnie z nami niedzielne popołudnie.

Wśród najbardziej popularnych atrakcji znalazły się ścianka wspinaczkowa, trampoliny czy basen z kulkami. Odbył się również pokaz karate oraz występy wokalne.

Piknik rodzinny to nie tylko zabawa, ale również nauka. W przystępny sposób najmłodsi mogli dowiedzieć się jak bezpiecznie zachować się na drodze. Zaprezentowano również pokaz ratownictwa medycznego.

Najmłodsi uczestnicy pikniku chętnie korzystali z atrakcji i wspólnych zabaw z animatorem. Długie kolejki ustawiały się również, aby skorzystać z darmowych przekąsek: popcornu, waty cukrowej czy hot – dogów.

Bardzo serdecznie dziękujemy za włączenie się do organizacji przedsięwzięcia naszym Partnerom: Świętokrzyskiej Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych, Straży Miejskiej, Straży Granicznej oraz Inspekcji Transportu Drogowego, którzy i tym razem przygotowali wiele ciekawostek i pokazów, które za każdym razem cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Mamy nadzieję, iż wszyscy, którzy postanowili wybrać się na  piknik, którego Organizatorem był Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz, zaliczą ten dzień do udanych.

Dziękujemy wszystkim za przybycie !