Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Podziękowania za dobrą pracę - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
18.01.2023

Podziękowania za dobrą pracę

Odznaczeniami państwowymi uhonorował wojewoda pracowników Urzędu Statystycznego w Kielcach podczas spotkania z udziałem prezesa Głównego Urzędu Statystycznego.

Wojewoda wręczył złote Medale za długoletnią służbę, przyznane przez Prezydenta RP za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. – Jesteście instytucją, która cieszy się moim dobrym i niesłabnącym zaufaniem. Nasza współpraca jest modelowa. Cieszę się, że są osoby, które dostarczają mi, jako wojewodzie, niezmiernie ważnych danych, nie tylko spisowych, bardzo pomocnych w codziennej pracy. Statystka to skarbnica wiedzy, a w obecnych czasach musimy opierać się na twardych danych. Zarówno rządzący, jak i całe społeczeństwo potrzebują takiej właśnie rzetelnej wiedzy, którą państwo pozyskują i opracowują. Za to serdecznie dziękuję – mówił Zbigniew Koniusz do pracowników kieleckiego urzędu.

W spotkaniu uczestniczył prezes Głównego Urzędu Statystycznego Dominik Rozkrut, który podziękował urzędnikom za codzienną pracę i wręczył resortowe Odznaki Honorowe za Zasługi dla Statystyki Rzeczypospolitej Polskiej.