Pieniądze na place zabaw - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pieniądze na place zabaw

Zespół powołany przez wojewodę do oceny wniosków zgłaszanych w ramach programu „Radosna Szkoła” zakończył prace. Wsparcie w tym roku dostaną w sumie 53 placówki z województwa świętokrzyskiego.

Zespół powołany przez wojewodę do oceny wniosków zgłaszanych w ramach programu „Radosna Szkoła" zakończył prace. Wsparcie w tym roku dostaną w sumie 53 placówki z województwa świętokrzyskiego.
Do podziału w 2011 roku nasz region otrzymał na ten cel blisko 2,6 mln zł. Zespół Wojewody zadecydował, że wsparcie finansowe otrzymają 24 placówki na zakup pomocy dydaktycznych oraz 29 placówek na utworzenie szkolnego placu zabaw, w tym 2 na jego modernizację.
Lista szkół i organów prowadzących, które otrzymały fundusze, została zamieszczona na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Kielcach.