OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 63 - Silny wiatr Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Wicewojewoda uhonorowała zwycięzców - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wicewojewoda uhonorowała zwycięzców

Puchary i medale wręczyła wicewojewoda Beata Oczkowicz laureatom Festiwalu Piłki Ręcznej PGNiG Dzieciom w Kielcach i Ostrowcu Świętokrzyskim.

Ogólnopolski turniej, organizowany przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce, jest rozgrywany pierwszy raz. Do udziału w zawodach wytypowane zostały po jednej drużynie dziewcząt i chłopców (rocznik 1999) z każdego regionalnego związku. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się SP nr 4 z Kwidzyna, która w finale wygrała z ekipą z Tychów. Złoty medal w gronie chłopców odebrali młodzi szczypiorniści z Płocka, którzy w finale pokonali szkołę z Kwidzyna.