OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE - intensywne opady deszczu z burzami X

Zaproszenie do udziału w konferencji o Polityce Surowcowej Państwa - Komunikaty - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Komunikaty

Aktualnie znajdujesz się na:

Zaproszenie do udziału w konferencji o Polityce Surowcowej Państwa

Ministerstwo Środowiska zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w regionalnej konferencji konsultacyjnej dotyczącej Polityki Surowcowej Państwa (PSP). Wydarzenie odbędzie się 11 lipca 2018 r. w Rzeszowie, w budynku Politechniki Rzeszowskiej (Aleja Powstańców Warszawy 12) w godz. 10:30-16:30.

Będzie to ostatnia, jedenasta konferencja w ramach cyklu regionalnych spotkań dotyczących szerokich konsultacji projektu Polityki Surowcowej Państwa. Spotkanie będzie miało charakter paneli dyskusyjnych, podczas których zaprezentowane i omówione zostaną zagadnienia Filaru 9 PSP, obejmującego usprawnia systemu podatków i danin.

W panelach dyskusyjnych udział wezmą przedstawiciele rządu, parlamentu, administracji, władz lokalnych, świata nauki i przemysłu.

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 8 lipca za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: http://psp.mos.gov.pl/zgloszenia-rzeszow  Konferencja ma charakter otwarty, zachęcamy do poinformowania o niej innych potencjalnie zainteresowanych tematem osób.