OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 7 - Opady marznące Powiadomienie o przekroczeniu poziomu pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

"Laur Świętokrzyski" - Nagroda Wojewody - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

"Laur Świętokrzyski" - Nagroda Wojewody

"Laur Świętokrzyski" - Nagroda Wojewody

W związku z epidemią koronawirusa wojewoda Zbigniew Koniusz podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej gali wręczenia nagrody „Laur Świętokrzyski” 2019.
- Jestem przekonany, że ta niełatwa, lecz konieczna decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy złożyli wnioski o przyznanie nagrody oraz gratuluję inicjatyw podejmowanych dla dobra naszego regionu – powiedział wojewoda.
W 2021 roku planowana jest organizacja połączonej gali wręczenia Nagrody Wojewody „Laur Świętokrzyski” za lata 2019-2020. - Do udziału w konkursie już dziś serdecznie zapraszam. O regulaminie przyznania nagrody oraz terminach i zasadach składania wniosków będziemy informować. Liczę na Państwa wyrozumiałość oraz uczestnictwo w przyszłorocznej odsłonie „Laura Świętokrzyskiego” – mówił Zbigniew Koniusz.

 

"LAUR ŚWIĘTOKRZYSKI 2019"

Regulamin nagrody

Wnioski o przyznanie nagrody:

Kategoria „Wydarzenie historyczne roku”
Kategoria „Gmina przyjazna rodzinom i seniorom”
Kategoria „Działanie na rzecz bezpieczeństwa”
Kategoria „Lider dobroczynności”
Kategoria „Osiągnięcie sportowe roku”

 

Uprzejmie informujemy, że złożenie wniosku o przyznanie Nagrody Wojewody „Laur Świętokrzyski” nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek opłat ze strony zgłaszającego oraz zgłaszanego na rzecz Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego.
Zgłoszenie kandydatury do Nagrody i udział w procedurze przyznania Nagrody nie są związane z jakimikolwiek kosztami zarówno ze strony zgłaszającego, jak i zgłaszanego.