Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Struktura urzędu - Urząd - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Urząd

Aktualnie znajdujesz się na:

Struktura urzędu

Struktura urzędu to dział, w którym znajdą Państwo podstawowe informacje związane z działalnością i organizacją Urzędu.

W tym dziale przedstawiamy informacje o wydziałach, oddziałach i jednostkach współpracujących ze Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim. Struktura graficzna struktury Urzędu ułatwi nawigację. Znajdziecie tutaj Państwo także informacje o zakresie pracy poszczególnych wydziałów oraz dane teleadresowe pracowników Urzędu. Na podstronie "Wojewoda" znajdują się także informacje o nagrodach i wydarzeniach objętych patronatem Wojewody Świętokrzyskiego.

Zgodnie z przyjętą polityką jakości  "nadrzędnym celem Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach jest zaspokajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań naszych klientów w zakresie świadczenia usług wysokiej jakości". Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach jest laureatem konkursu "Na najbardziej przyjazny urząd administracji rządowej". Nasz Urząd otrzymał także w 2004 roku nagrodę w kategorii "Za utrzymanie wysokich standardów" oraz został wyróżniony w X edycji konkursu "O Polską Nagrodę Jakości". 

Przyjazny urząd to nie tylko sprawna i pomocna obsługa klienta. To także jasna i zawsze dostępna informacja, tym bardziej uzyskiwana poprzez internet. Oddając do Państwa dyspozycji serwis internetowy Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, mamy nadzieję, że zamieszczone informacje będą pomocne.