Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 60 - gwałtowne wzrosty stanów wody (zlewnie dopływów Wisły) Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 105 - gwałtowne wzrosty stanów wody (zlewnia Nidy, Czarnej (Staszowskiej), Koprzywianki i Kamiennej ) OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 96 - Burze z gradem Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Składanie wniosków paszportowych możliwe również w soboty - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
23.06.2021

Składanie wniosków paszportowych możliwe również w soboty

Oddział Obsługi Paszportowej w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim będzie czynny przez najbliższe sześć sobót.

Wakacje tuż tuż, dlatego, jak co roku, zauważalny jest wzmożony ruch w Oddziale Obsługi Paszportowej  Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Oddział Obsługi Paszportowej będzie pracował przez najbliższe sześć sobót: jedna sobota w czerwcu i pięć w lipcu (tj.26.06., 3.07., 10.07., 17.07., 24.07. i 31.07.). W godzinach od 8:00 do 15:00 będzie można złożyć wniosek lub odebrać gotowy paszport.

Wizyta w oddziale jest możliwa po wcześniejszym umówieniu poprzez Infolinię Paszportową 41 342 14 13. Spotkania ustalane są na dany dzień i godzinę.

Przypominamy również, że wniosek paszportowy można złożyć w dowolnym punkcie paszportowym w całej Polsce.

Obecnie czas oczekiwania na gotowy dokument to około 17 dni roboczych. Wejście do Oddziału Obsługi Paszportowej znajduje się na parterze budynku C – od strony rzeki Silnicy. Wystarczy obejść główny budynek Urzędu Wojewódzkiego z lewej lub prawej strony.

Wszelkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie :

https://www.kielce.uw.gov.pl/pl/obsluga-klienta/paszporty/6616,Wydawanie-dokumentow-paszportowych.html