Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl
Święto Konstytucji #2
Święto Konstytucji
3 maja 2016

Z udziałem wojewody Agaty Wojtyszek odbyły się w Kielcach uroczystości obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Rozpoczęła je Msza Święta w intencji Ojczyzny w Bazylice Katedralnej.

"Laur Świętokrzyski 2015"
"Laury" wręczone
29 kwietnia 2016

Statuetki Nagrody Wojewody „Laur Świętokrzyski” wręczyła wojewoda Agata Wojtyszek wraz z wicewojewodą Andrzejem Bętkowskim. Laureatów X, jubileuszowej, edycji nagrody uhonorowano podczas uroczystej gali w Centrum Kongresowym Targi Kielce.

Wręczenie obywatelstw.
Nowi obywatele
29 kwietnia 2016

Akty nabycia obywatelstwa polskiego wręczyła wojewoda Agata Wojtyszek podczas uroczystości w Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Obywatelstwo na mocy postanowienia Prezydenta RP otrzymały 42 osoby, 11 dostało zaś decyzje o uznaniu za obywatela polskiego przez wojewodę.

Kontakt z urzędem

Punkt Kancelaryjny i Obsługi Klienta
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
budynek: A, pokój: BOK
pracujemy w godzinach: 7.30-15.30

tel.: +48 (41) 342 18 00

fax: +48 (41) 342 18 34

222 500 115 (rządowy system informacji telefonicznej - numer centralny)
222 500 113 (rządowy system informacji telefonicznej - numer Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego) Inicjatywa "Obywatel"

e-mail: bdg03@kielce.uw.gov.pl

  Baza pracowników ŚUW

Kontaktując się z Punktem Kancelaryjnym i Obsługi Klienta można uzyskać informacje dotyczące toku załatwianej sprawy.

Załatw sprawę w urzędzie drogą elektroniczna:

Adres skrytki: /SUWKielce/SkrytkaESP

Elektroniczny e-urząd

Osoby uprawnione zgłaszające się do Urzędu oraz osoby mające trudności w komunikowaniu się mogą skorzystać z pomocy tłumacza języka
migowego lub pracownika Urzędu, po uprzednim zgłoszeniu takiego zamiaru pocztą elektroniczną na adres: bok09@kielce.uw.gov.pl

Mapa dojazdu
Mapa dojazdu do ŚUW

Aktualności

 • Rozmawiali o służbie zdrowia
  Pt, 6 maja 2016

  O zmianach w systemie opieki zdrowotnej dyskutowano w Rytwianach podczas konferencji z udziałem ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła. W spotkaniu uczestniczyła wojewoda Agata Wojtyszek.

 • Pieniądze na drogi
  Cz, 5 maja 2016
  Podpisanie umów

  Pierwsze umowy dotacji w ramach rządowego „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019” podpisała wojewoda Agata Wojtyszek z przedstawicielami świętokrzyskich samorządów.

 • Pierwszy miesiąc programu
  Cz, 5 maja 2016
  Konferencja prasowa wojewody

  Do końca kwietnia wnioski o przyznanie świadczenia wychowawczego złożyło na terenie naszego województwa już ponad 60% uprawnionych - wynika z danych jednostek bezpośrednio realizujących program „Rodzina 500 plus”. Podczas konferencji prasowej wojewody Agaty Wojtyszek podsumowano pierwszy miesiąc funkcjonowania rządowego programu.

 • Strażacka uroczystość
  Śr, 4 maja 2016
  Uroczysta zmiana służby

  Wicewojewoda Andrzej Bętkowski uczestniczył w uroczystej zmianie służby podziału bojowego, która odbyła się na placu przed budynkiem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.

 • Święto Konstytucji
  Wt, 3 maja 2016
  Święto Konstytucji #2

  Z udziałem wojewody Agaty Wojtyszek odbyły się w Kielcach uroczystości obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Rozpoczęła je Msza Święta w intencji Ojczyzny w Bazylice Katedralnej.