Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl
Żołnierskie święto
Żołnierskie święto
15 sierpnia 2018

W wojewódzkich obchodach Święta Wojska Polskiego wzięli udział wojewoda Agata Wojtyszek i wicewojewoda Andrzej Bętkowski. Główna część uroczystości odbyła się na kieleckim Placu Wolności.

Święto Policji
Święto Policji
28 lipca 2018

Wojewódzkie obchody Święta Policji odbyły się na zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Za trudną i odpowiedzialną służbę podziękowała świętokrzyskim policjantom wojewoda Agata Wojtyszek. W uroczystości wziął udział Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Wiceminister wręczył promesy
Wiceminister wręczył promesy
25 lipca 2018

Rządowe promesy na ponad 32 miliony złotych przekazał wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński przedstawicielom świętokrzyskich samorządów. Gospodarzami spotkania w urzędzie wojewódzkim byli wojewoda Agata Wojtyszek i wicewojewoda Andrzej Bętkowski.

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych
Wsparcie dla osób niepełnosprawnych
11 lipca 2018

Zasady budowy systemu wsparcia osób niepełnosprawnych i ich rodzin przedstawiła w Kielcach podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Bojanowska. W spotkaniu wzięli udział wojewoda Agata Wojtyszek oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Witold Słowik.

Kontakt z urzędem

Oddział Obsługi Klienta
Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
budynek: A, pokój: BOK
pracujemy w godzinach: 7.30-15.30

tel.: +48 (41) 342 18 00

fax: +48 (41) 342 18 34

Informacja paszportowa ŚUW:
+48 (41) 342 14 13

Oddział ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego
Zasady kontaktów osobistych i telefonicznych w oddziale ds. Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego
+48 (41) 342 14 64
+48 (41) 342 19 64

222 500 115 (rządowy system informacji telefonicznej - numer centralny)
222 500 113 (rządowy system informacji telefonicznej - numer Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego) Inicjatywa "Obywatel"

e-mail: bdg03@kielce.uw.gov.pl

Kontaktując się z Punktem Kancelaryjnym i Obsługi Klienta można uzyskać informacje dotyczące toku załatwianej sprawy.

Załatw sprawę w urzędzie drogą elektroniczną:

Adres skrytki: /SUWKielce/SkrytkaESP

W KORESPONDENCJI KIEROWANEJ DO URZĘDU NALEŻY WSKAZAĆ WYDZIAŁ LUB ZNAK SPRAWY.

Elektroniczny e-urząd
 

Osoby uprawnione zgłaszające się do Urzędu oraz osoby mające trudności w komunikowaniu się mogą skorzystać z pomocy tłumacza języka
migowego lub pracownika Urzędu, po uprzednim zgłoszeniu takiego zamiaru pocztą elektroniczną na adres: bok09@kielce.uw.gov.pl

Mapa dojazdu
Mapa dojazdu do ŚUW

Zapowiedzi

Aktualności

 • Inwestycja w inspektoracie
  20.08.2018
  Inwestycja w inspektoracie

  Wojewoda Agata Wojtyszek i wicewojewoda Andrzej Bętkowski wzięli udział w spotkaniu dotyczącym rozpoczynającej się rozbudowy gmachu przeznaczonego na siedzibę Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Skarżysku- Kamiennej.

 • Nowa karetka dla szpitala
  16.08.2018
  Nowa karetka dla szpitala

  Wojewoda Agata Wojtyszek podpisała z zarządem Powiatu Buskiego umowę na dofinansowanie środkami pochodzącymi z budżetu państwa zadania „Zakup karetki typu P w wersji podstawowej do przewozu pacjentów”. Nowoczesny sprzęt trafi do Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju.

 • Żołnierskie święto
  15.08.2018
  Żołnierskie święto

  W wojewódzkich obchodach Święta Wojska Polskiego wzięli udział wojewoda Agata Wojtyszek i wicewojewoda Andrzej Bętkowski. Główna część uroczystości odbyła się na kieleckim Placu Wolności.

 • Święto Plonów
  15.08.2018
  Święto Plonów

  Wojewoda Agata Wojtyszek wzięła udział w dożynkach w gminie Bieliny oraz w Piotrkowicach w gminie Chmielnik. Uroczystości były okazją do podziękowania rolnikom za trud włożony w pracę oraz obfite tegoroczne plony.

 • Kadrówka w Kielcach
  12.08.2018
  Kadrówka w Kielcach

  Wojewoda Agata Wojtyszek przywitała w Kielcach uczestników 53. Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej. Kadrówka wyruszyła z krakowskich Oleandrów 6 sierpnia, w rocznicę wymarszu legionistów Józefa Piłsudskiego.

 • Mapa żłobków i klubów dziecięcych
  10.08.2018

  Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło na Portalu Informacyjno-Usługowym Emp@tia mapę żłobków i klubów dziecięcych.

 • Obchody Święta Wojska Polskiego
  10.08.2018
  Obchody Święta Wojska Polskiego

  Tegoroczne wojewódzkie obchody Święta Wojska Polskiego były tematem konferencji prasowej wojewody Agaty Wojtyszek. W spotkaniu wzięli udział prezydent Kielc Wojciech Lubawski oraz komendant Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych płk Paweł Chabielski.