Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Obsługa klienta - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Obsługa klienta

Aktualnie znajdujesz się na:

Obsługa Klienta to dział, w którym zamieszczono informacje związane z funkcjonowaniem Oddziału Obsługi Klienta w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim.

W tym dziale znajdzą Państwo podręczny szkic mapy z lokalizacją ŚUW w Kielcach, wyszukiwarkę spraw czy wykazy formularzy. Najważniejszym kryterium redagowania i rozbudowy tego działu będą Państwa uwagi, najczęściej zadawane pytania przez Klientów urzędu oraz najczęściej załatwiane sprawy w urzędzie.

W tym dziale umieściliśmy także Poradnik Klienta Administracji, w którym zawarto informacje o podstawowych prawach obywatela w urzędzie, obowiązujących procedurach załatwiania spraw i trybie odwołań od decyzji.

Obecnie do najczęściej załatwianych spraw w Urzędzie Wojewódzkim należy ubieganie się o paszport i zapytania związane z pobytem cudzoziemców w Polsce dlatego na podstronach tego działu znajdziecie Państwo opis procedur związanych z uzyskaniem paszportu oraz informacje związane z wydaniem wizy, zewoleń na pobyt i pracę. Polecamy także korzystanie z informacji zamieszczanych w Biuletynie Informacji Publicznej ŚUW. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w serwisie pomogą Państwu przyspieszyć tryb załatwianych spraw w urzędzie.

Czekamy na Państwa uwagi przekazywane do Oddziału Obsługi Klienta. Swoją opinię na temat pracy Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach mogą Państwo także przekazać poprzez wypełnienie dwóch ankiet zamieszczonych w tym dziale.

Więcej informacji dotyczących Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej ŚUW.