Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 60 - gwałtowne wzrosty stanów wody (zlewnie dopływów Wisły) Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 105 - gwałtowne wzrosty stanów wody (zlewnia Nidy, Czarnej (Staszowskiej), Koprzywianki i Kamiennej ) OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 96 - Burze z gradem Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Centrum prasowe - Biuro prasowe - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Biuro prasowe

Aktualnie znajdujesz się na:

Centrum prasowe

Szanowni Państwo!

Witamy w Centrum Prasowym. Na stronie Urzędu Wojewódzkiego znajdą Państwo aktualności dotyczące pracy Wojewody Świętokrzyskiego i podległych mu służb, a także wszystkie wydarzenia z życia Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Rzetelna, sprawdzona i szybka informacja jest podstawą naszej pracy. Informacje, które znajdują się w rubryce Aktualności opatrzone są fotografią. Chcąc uwypuklić informacje, tworzymy specjalnie dla Państwa banery na stronie.

Zachęcamy do codziennego odwiedzania strony internetowej urzędu - mamy nadzieję, że stanie się ona Państwa ulubioną. I tak, jak dzień zaczynamy od filiżanki kawy, to wybranie strony www.kielce.uw.gov.pl stanie się także Państwa miłym zwyczajem. Chcemy także, aby współtworzyli ją Państwo z nami. Dlatego też czekamy na sugestie.