Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
15.05.2020

Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW

Funkcjonowanie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego od 25 maja 2020 r. - przywrócenie bezpośredniej obsługi klienta.

Od 25 maja 2020 r. (poniedziałek) w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim przywraca się bezpośrednią obsługę klienta.

Ze względu na stan epidemii przyjmowanie klientów odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu i godziny wizyty. Prosimy o punktualne przybycie i oczekiwanie przed wejściem do budynku.

Informuję, że w dalszym ciągu nie będzie możliwości samodzielnego poruszania się po urzędzie, w tym celu większość spraw realizowana będzie na parterze budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. Każdy klient odbierany będzie przez urzędnika przy głównych drzwiach urzędu (budynek A), a po zakończeniu spotkania ponownie do nich odprowadzany.

Wszystkich klientów obowiązywać będzie wysoki reżim sanitarny. Będą oni zobowiązani do posiadania i noszenia maseczek, a także dezynfekcji rąk środkiem znajdującym się przy wejściu. Każdej osobie wchodzącej do budynku zmierzona zostanie temperatura ciała.

Przypomina się, że Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców prowadzi obsługę klientów zgodnie z ustalonymi wcześniej zasadami.

Powyższe informacje będą aktualizowane na bieżąco i dostępne na stronie internetowej Urzędu, a także wywieszone w siedzibie Urzędu.

 

Dziękuję za wyrozumiałość

Wojewoda Świętokrzyski
Zbigniew Koniusz

Obsługa interesantów w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców od 18 maja 2020

Lista numerów telefonów do sekretariatów poszczególnych wydziałów ŚUW

 

Pliki do pobrania