OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 55 - Intensywne opady deszczu Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

„Laur Świętokrzyski” - wręczenie nagród wojewody w przyszłym roku - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
09.04.2020

„Laur Świętokrzyski” - wręczenie nagród wojewody w przyszłym roku

W związku z epidemią koronawirusa wojewoda Zbigniew Koniusz podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej gali wręczenia nagrody „Laur Świętokrzyski” 2019.

- Jestem przekonany, że ta niełatwa, lecz konieczna decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy złożyli wnioski o przyznanie nagrody oraz gratuluję inicjatyw podejmowanych dla dobra naszego regionu - powiedział wojewoda.

W 2021 roku planowana jest organizacja połączonej gali wręczenia Nagrody Wojewody „Laur Świętokrzyski” za lata 2019-2020. - Do udziału w konkursie już dziś serdecznie zapraszam. O regulaminie przyznania nagrody oraz terminach i zasadach składania wniosków będziemy informować. Liczę na Państwa wyrozumiałość oraz uczestnictwo w przyszłorocznej odsłonie „Laura Świętokrzyskiego” – mówił Zbigniew Koniusz.

Przyznawany od 14 lat „Laur Świętokrzyski” ma charakter honorowy i stanowi wyróżnienie dla osób oraz instytucji działających na rzecz regionu i szczególnie aktywnych w obszarach będących przedmiotem oceny. W tym roku nagroda wojewody miała zostać wręczona w pięciu kategoriach: „Wydarzenie historyczne roku”, „Gmina przyjazna rodzinom i seniorom”, „Działanie na rzecz bezpieczeństwa”, „Lider dobroczynności” oraz „Osiągnięcie sportowe roku”.