OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 55 - Intensywne opady deszczu Ważna informacja: zmiana trybu pracy ŚUW X

Konkurs rozstrzygnięty - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
09.04.2020

Konkurs rozstrzygnięty

Znamy już laureatów konkursu plastycznego „Wirusa w koronie - kredką przegonię”. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Wojewodę Świętokrzyskiego oraz redakcję Radia eM Kielce.

Konkurs skierowano do uczniów klas I-III świętokrzyskich szkół podstawowych, a zadaniem jego uczestników było wykonanie rysunków przedstawiających zachowania związane z walką z koronawirusem - mycie rąk, noszenie maseczek czy pozostanie w domu i kreatywne spędzanie czasu.

Autorem najlepszej z nadesłanych prac jest Bartosz Zając z Klimontowa. Trafi do niego główna nagroda: tablet z oprogramowaniem do rysowania ufundowany przez wojewodę Zbigniewa Koniusza. Dziesięcioro autorów rysunków zdobyło ponadto konkursowe wyróżnienia.

Informacje o konkursie, wyniki oraz prace laureatów - na stronie internetowej Radia eM Kielce http://em.kielce.pl/region/37355-wyniki-konkursu-plastycznego-wirusa-w-koronie-kredka-przegonie

  • Praca nagrodzona w konkursie „Wirusa w koronie - kredką przegonię”. Praca nagrodzona w konkursie „Wirusa w koronie - kredką przegonię”.