Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Trwa konkurs na spot filmowy promujący szczepienia przeciwko COVID-19 - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
12.10.2021

Trwa konkurs na spot filmowy promujący szczepienia przeciwko COVID-19

Przypominamy, że trwa konkurs zainicjowany przez Wojewodę Świętokrzyskiego - Zbigniewa Koniusza.

Jest on skierowany do mieszkańców województwa świętokrzyskiego oraz organizacji pozarządowych z regionu. W konkursie oceniane będą materiały filmowe, których motywem przewodnim jest zachęcanie do szczepień oraz informowanie o korzyściach wynikających ze szczepienia przeciw COVID-19. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu spotu, który będzie spełniał warunki i cele konkursu, opublikowaniu go na swoim profilu w jednej z platform społecznościowych oraz przesłaniu wymaganego kompletnego zgłoszenia do organizatora, zgodnie z zasadami wskazanymi w regulaminie.

Co tydzień jest do wygrania 500 złotych, a nagroda główna wynosi 5 tysięcy złotych. Myślę, że jest to ciekawa propozycja szczególnie dla młodszych, ale nie tylko. Kreatywność naszych obywateli jest przeróżna, co można zauważyć śledząc media społecznościowe. Dlatego z góry zachęcam do uczestnictwa w tym konkursie – mówił wojewoda ogłaszając przedsięwzięcie podczas konferencji prasowej.
Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane od 20 września 2021 r. do wyczerpania środków finansowych na „Nagrody Tygodnia”  - jednak nie dłużej niż do 26 listopada 2021 r. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.kielce.uw.gov.pl (w zakładce „Komunikaty”).

 https://www.kielce.uw.gov.pl/download/1/37019/Regulaminkonkursu.pdf

 https://www.kielce.uw.gov.pl/download/1/37022/Zalaczniknr1.docx

 https://www.kielce.uw.gov.pl/download/1/37023/Zalaczniknr2.docx

 https://www.kielce.uw.gov.pl/download/1/37024/Zalaczniknr3.docx

  • 1-36915
  • 1-36916

Pliki do pobrania