Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 60 - gwałtowne wzrosty stanów wody (zlewnie dopływów Wisły) Ostrzeżenie hydrologiczne Nr: 105 - gwałtowne wzrosty stanów wody (zlewnia Nidy, Czarnej (Staszowskiej), Koprzywianki i Kamiennej ) OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 96 - Burze z gradem Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

„Przygoda z Tatą” na kieleckim Stadionie - Aktualności - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na:
20.06.2022

„Przygoda z Tatą” na kieleckim Stadionie

Ponad 400 osób wzięło udział w rodzinnej grze miejskiej „Przygoda z Tatą”. Konkurencje odbywały się na kieleckim Stadionie.

Konkurencje sportowe, rywalizacja oraz współpraca między rodzinami - to wszystko połączyło uczestników rodzinnej gry miejskiej „Przygoda z Tatą”, która odbyła się na kieleckim Stadionie.

Nie zabrakło zagadek, konkurencji sprawnościowych oraz licznych niespodzianek.

Celem inicjatywy było budowanie pozytywnego wizerunku ojca i wzmacnianie więzi rodzinnych w oparciu o szacunek i zaufanie.

Wydarzenie powstało z inicjatywy Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Zmagania rodzinne odbywały się w całej Polsce.

W Kielcach projekt realizował AZS Akademicki Związek Sportowy.

Zdjęcia: AZS Akademicki Związek Sportowy