OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 189 - Opady marznące, Oblodzenie Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Akcja charytatywna „Pomagamy Ani Misztal” - 28 listopada - Komunikaty - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Komunikaty

Aktualnie znajdujesz się na:

Akcja charytatywna „Pomagamy Ani Misztal” - 28 listopada

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej „Kiermasz słodkości i rozmaitości. Pomagamy Ani Misztal”.

Anna Misztal to wieloletni pracownik Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Kielcach. W maju tego roku zdiagnozowano u Niej ciężką chorobę – stwardnienie zanikowe boczne (SLA). Od sierpnia Ania rozpoczęła terapię, która jest bardzo kosztowna. Informacje o szczegółach leczenia i rehabilitacji Ani można uzyskać na stronie fundacji Siepomaga:

https://www.siepomaga.pl/anna-misztal

Zachęcamy do udziału w Kiermaszu dla Ani, który odbędzie się na terenie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, obok Biura Obsługi Klienta - 28 listopada, w godzinach 7.00-15.00. Na kiermaszu będzie można kupić słodkości takie jak: pyszne domowe ciasta,  miody, pierniki oraz inne rzeczy, w tym np. ozdoby choinkowe, książki, zabawki.

Ania to bardzo dobry człowiek. Zawsze wspierająca, potrafiąca słuchać drugiego człowieka, niezwykle empatyczna, uśmiechnięta i kochająca życie. Rodzina Ani pokłada ogromną nadzieję w ludziach o wielkim sercu, których wsparcie finansowe pozwoli kontynuować leczenie i rehabilitację. Państwa pomoc będzie nieoceniona! Z góry dziękujemy za udział w akcji i za serce okazane naszej koleżance!

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Kielcach