Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Program "Lokalny Animator Sportu 2023" - Komunikaty - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Komunikaty

Aktualnie znajdujesz się na:

Program "Lokalny Animator Sportu 2023"

Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy w dniach 12-25 stycznia 2023 r. prowadzi rekrutację do programu Lokalny Animator Sportu 2023. Celem programu jest upowszechnienie aktywności fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych poprzez umożliwienie udziału w sportowych zajęciach pozaszkolnych, dofinansowanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zajęcia te realizowane są przez lokalnych animatorów sportu w oparciu o infrastrukturę, powstałą w ramach rządowego programu „Moje Boisko - Orlik 2012”.

Informacje na temat rekrutacji oraz jej harmonogram - na stronie www.programorlik.pl

Jednostki Samorządu Terytorialnego, które nie brały udziału w projekcie w poprzednich edycjach, a posiadają na swoim terenie obiekt z programu „Moje Boisko Orlik 2012” i chciałyby realizować program „Lokalny Animator Sportu”, powinny się skontaktować wysyłając do 23 stycznia 2023 r, wiadomość e-mail na adres: ist@programorlik.pl lub wypełniając formularz dostępny na stronie: www.programorlik.pl/zglos-orlik/ . Zgłoszenie powinno zawierać dane adresowe boiska Orlik. Dla tych podmiotów zostaną utworzone konta w systemie elektronicznym, przez który będzie prowadzona dalsza rekrutacja.

Jednostki Samorządu Terytorialnego, które uczestniczyły w projekcie w latach 2020-2022 będą wykorzystywać swoje konta w systemie utworzone dla potrzeb poprzednich edycji.

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z zasadami realizacji programu opisanymi w Ogłoszeniu Programu „Lokalny Animator Sportu” przez Ministra Sportu i Turystyki z dnia 5 grudnia 2022 r. Ogłoszenie dostępne jest na stronie www.programorlik.pl w sekcji "DOKUMENTY".

Więcej informacji o programie Lokalny Animator Sportu znajdą Państwo na stronie internetowej www.programorlik.pl oraz na infolinii pod tel. 22 834 60 40.