Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

„Komunikacja strategiczna w administracji publicznej” pierwsze tego typu studia w Polsce! - Komunikaty - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Komunikaty

Aktualnie znajdujesz się na:

„Komunikacja strategiczna w administracji publicznej” pierwsze tego typu studia w Polsce!

Akademia Sztuki Wojennej w marcu 2023 r. uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych „Komunikacja strategiczna w administracji publicznej”. To wyjątkowa oferta dla urzędników, przedstawicieli organizacji pozarządowych i całego sektora publicznego.

 Komunikacja zmieniająca się pod wpływem nowych technologii oddziałuje nie tylko na relacje międzyludzkie, ale także na wypełnianie misji i zadań  administracji publicznej i sektora publicznego. Dostrzegając wagę tego zjawiska Akademia Sztuki Wojennej już w marcu 2023 r. uruchamia pierwsze w Polsce studia podyplomowe z zakresu komunikacji strategicznej przeznaczone dla pracowników administracji publicznej, organizacji pozarządowych i całego sektora publicznego. Studia powstały z inicjatywy Akademickiego Centrum Komunikacji Strategicznej, we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Akademii Sztuki Wojennej.

 Studia MPA StratCom są odpowiedzią na bardzo duże zainteresowanie praktyczną wiedzą z zakresu komunikacji strategicznej dostosowaną do potrzeb i wyzwań sektora publicznego. Program studiów łączy aspekty prawne środowiska informacyjnego z praktycznymi narzędziami komunikacyjnymi - pozwala na poznanie zasad komunikacji strategicznej opartych na studiach przypadku i ćwiczeniach.

 Studia odzwierciedlają też globalny charakter komunikacji strategicznej.  Wykładowcami będą najlepsi eksperci krajowi i zagraniczni, w tym z National Defence University z Waszyngtonu, Mohylańskiej Szkoły Dziennikarstwa z Kijowa, StratCom Academy, European Values oraz praktycy z NATO i UE w obszarze komunikacji strategicznej. W ramach trzysemestralnych studiów studenci odbędą także zagraniczną podróż studyjną do instytucji NATO i UE.

 Rekrutacja trwa do 31 stycznia br. (https://rekrutacja.akademia.mil.pl).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Akademii Sztuki Wojennej https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/studia-podyplomowe/ oraz Akademickiego Centrum Komunikacji Strategicznej. Limit miejsc jest ograniczony.