Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

Informator - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Informator

Aktualnie znajdujesz się na:

Informator

Informator to zbiór podstron serwisu ŚUW, przeznaczony zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

Zamieszczone są tutaj podstrony, które najczęściej Państwo odwiedzacie w poszukiwaniu informacji o przetargach, konkursach oraz o wolnych miejscach pracy w jednostkach administracji publicznej. Książka teleadresowa to moduł ułatwiający znalezienie konkretnego kontaktu z poszczególnymi pracownikami Urzędu poprzez różne kryteria wyszukiwania (link jest równoznaczny z pierwszą od prawej ikoną zamieszczoną w górnym menu).

Dział ten będzie redagowany i uzupełniany o następne informacje, dołączanie następnych podstron w trakcie funkcjonowania serwisu, w zależności od wyników statystyki odwiedzin Internautów na poszczególnych podstronach.

Czekamy także na Państwa sugestie i uwagi pod adresem: prasa01@kielce.uw.gov.pl, do jakich informacji w serwisie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego chcielibyście najszybciej dotrzeć i jakie następne należałoby dodać.