Informacja w sprawie pobytu w Polsce osób uciekających z Ukrainy Інформація щодо перебування в Польщі осіб, які втікають з України Information on the stay in Poland of persons fleeing from Ukraine X

"Czyste Serce" 2022 - Nagroda Wojewody Świętokrzyskiego: przedłużenie terminu składania wniosków - Komunikaty - Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

www.kielce.uw.gov.pl

Komunikaty

Aktualnie znajdujesz się na:

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Czyste Serce" 2022 - Nagroda Wojewody Świętokrzyskiego: przedłużenie terminu składania wniosków

Do 28 października 2022 r. można składać wnioski o przyznanie tegorocznej Nagrody Wojewody Świętokrzyskiego „Czyste Serce”.

Nagroda przyznawana jest osobom i instytucjom za bezinteresowną działalność na rzecz mieszkańców regionu świętokrzyskiego, ma ona charakter honorowy. W tym roku zostanie wręczona w pięciu kategoriach: „Instytucja”, „Organizacja pozarządowa”, „Wydarzenie/akcja”, „Osoba fizyczna” oraz „Pomoc uchodźcom  w związku z konfliktem w Ukrainie”.

Jest ona hołdem dla Marka Kotańskiego, psychologa i terapeuty, twórcy m.in. „Monaru” oraz „Ruchu Czystych Serc”. Po raz pierwszy została wręczona w 2003 r.

Uprawnionymi do złożenia wniosku są: osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje, które zamieszkują lub mają swą siedzibę na terenie województwa świętokrzyskiego.
 

Regulamin przyznawania Nagrody Wojewody Świętokrzyskiego "Czyste Serce"

Aneks do regulaminu przyznawania Nagrody Wojewody Świętokrzyskiego „Czyste Serce”

Wniosek o przyznanie nagrody

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych